/
О нас

О Нас

COMFORT Tours&Tickets– комфортний відпочинок для всієї сім’ївк

Комфортний відпочинок починається з планування. А планування вимагає часу, знань і досвіду. Ми гарантуємо Вам задоволення не тільки від відпочинку, але ще до того, від процесу його планування.

«Tours & Tickets» – мережа, в яку входить 136 турагентств. Наші офіси працюють в 41 місті України, і в кожному з них ви можете розраховувати на теплий прийом і професійне обслуговування.

Бутік сімейних подорожей  «COMFORT Tours&Tickets» сповідує ті ж принципи роботи, що і всі агентства мережі: порядність, чесність, професіоналізм і доступні ціни. Це перевірені роками і стабільні в будь-яких ринкових ситуаціях туроператори.

Спектр туристичних напрямків максимальний, по кожному напрямку ми знаходимо найкращі пропозиції за доступною ціною. Ви навряд чи зможете знайти на ринку чесну пропозицію за вигіднішою ціною, ніж в мережі Т&Т.

 Бутік сімейних подорожей «COMFORT Tours&Tickets» – це Ваш ПЕРСОНАЛЬНИЙ турагент. Ми застосовуємо виключно індивідуальний підхід. Для нас дуже важливі інтереси кожного із замовників. Ми прагнемо до збільшення числа постійних Туристів Агенції, зацікавлених у співпраці з нами. Для нас є пріоритетом задоволення бажань про відпочинок Туристів і їх безпека!

Подорож з сім’єю передбачає хорошу підготовку і організацію. Найкраще – це скласти список всіх ситуацій, до яких Ви повинні бути готові, особливо якщо в подорожі Вас будуть супроводжувати один або кілька чарівних діточок. З COMFORT Tours&Ticketsви зможете бути впевнені в тому, що ваш відпочинок під контролем і добре організований з самого початку і до Вашого повернення додому.

COMFORT Tours&Tickets організує Вам відпочинок на найвищому рівні. Ви зможете придбати авіаквитки за найвигіднішими цінами в будь-якому напрямку. Наші менеджери допоможуть підібрати Вам максимально комфортний для Вас і Ваших близьких туристичний напрямок, підберуть затишні готелі і допоможуть зробити Ваше дозвілля незабутнім.

COMFORT Tours&Tickets організує як активний відпочинок, так і спокійне безтурботне дозвілля на золотистому пляжі. Ви і ваші близькі комфортно відпочинуть, і зможуть поліпшити здоров’я, знайти спокій і гармонію.

У COMFORT Tours&Tickets Ви зможете замовити також супутні послуги, а саме: авіаквитки, страхування, оренда автомобіля, оформлення закордонного паспорта та віз для Вас і Ваших дітей, сім-карти для дешевого роумінгу і багато іншого.

Наші цінності

Професіоналізм – глибоке знання своєї спеціальності, відповідальне і сумлінне ставлення до обов’язків, якісне і своєчасне виконання поставлених завдань.

Відповідальність –якісний і комфортний відпочинок наших Туристів – наша мета. Ми піклуємось про Вас.

Самовдосконалення – безперервний рух вперед, вдосконалення здібностей і професійних навичок – свого професійного рівня.

Ефективність – досягнення максимальних результатів при оптимальному використанні ресурсів.

Довіра – тісна робота з Туристом: комфортна атмосфера, дружнє ведення переговорів, індивідуальній підхід. Ми співпрацюємо тільки з перевіреними Туроператорами!

Співпраця – злагоджена робота єдиної команди мережі Tours&Tickets, в якій кожен якісно виконуючи свою роботу, впливає на досягнення Компанією своєї мети.

Подорожуйте з комфортом!

Подорожуйте з COMFORT Tours&Tickets!

Подпишитесь, чтобы получать ЛУЧШИЕ ПРЕДЛОЖЕНИЯ

на Почту